جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش:

باید مسائل حاشیه ای را كنار بگذاریم و پشتیبان ولایت باشیم

باید مسائل حاشیه ای را كنار بگذاریم و پشتیبان ولایت باشیم به گزارش سنج نیوز ایسنا نوشت: جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ما همواره یار انقلاب بوده و خواهیم بود و دستور مقام معظم رهبری را نصب العین قرار می دهیم كه نیاز به وحدت داریم و باید مسائل حاشیه ای را كنار گذاشته و پشتیبان ولایت باشیم تا كشورمان را در دنیا سربلندتر از قبل به نمایش بگذاریم.


امیر"حمید واحدی" بامداد امروز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه در دیدار تعدادی از نیروهای مسلح و برخی از پرسنل نیروی هوایی با نماینده ولی فقیه در استان كرمان اظهار نمود: نیرو هوایی هر ساله در ۱۹ بهمن با مقام معظم رهبری دیدار داریم و در این تجدید بیعت اعلام می نماییم نیروهای مسلح در هر زمان چه در سختی و خوشی پشتوانه انقلاب و یار رهبری هستند تا وحدت در كشور بهتر از گذشته باشد. وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی اضافه كرد: وی مرد بسیار بزرگی بود و وقتی فرمانده كل قوا فرمودند" در مقابل این شهید تعظیم می كنم" بار سنگینی به دوش جونان ایران و خصوصاً جوانان استان كرمان است كه باید از خاك این استان حاج قاسم های بزرگی بلند شود و رهرو راه این بزرگوار باشیم. واحدی اشاره كرد: امیدوارم روزی در استان كرمان حاج قاسم های زیادی به جامعه معرفی نماییم و كسانی پا جای پای ایشان بگذارند كه پشتوانه همه مستضعفان و محرومان دنیا باشند برای اینكه حاج قاسم فقط متعلق به ایران نبود و می بینیم در همه جای دنیا و در كشورهای اسلامی چه سوگواری برای ایشان انجام شد. جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ما همواره یار انقلاب بوده و خواهیم بود و دستور مقام معظم رهبری را نصب العین قرار می دهیم كه نیاز به وحدت داریم و باید مسائل حاشیه ای را كنار گذاشته و پشتیبان ولایت باشیم تا كشورمان را در دنیا سربلندتر از قبل به نمایش بگذاریم. امیر"مهدی معمارباشی" فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش نیز در این دیدار با گرامیداشت روز نیروی هوایی اظهار داشت: بیعت ناگسستنی عزیزان نهاجا در ۱۹ بهمن ۵۷ با امام(ره) پشت رژیم طاغوت را شكست. امیر حیدری: صراط مستقیم ما، ولی امر مسلمین است امیر كیومرث حیدری طی سخنانی در مراسم گرامیداشت مادران و همسران شهدا با بیان این كه «ما هرچه داریم متعلق به شهداست»، اظهار نمود: سرباز به معنای عام یعنی كسی كه سرش را بر دست گذاشته و در راه خدا و آرمان های الهی و میهن خود سر را ببازد. كسانی كه ماموریت دارند كه شبها نخوابند و با اندیشه و فكر از مرزهای هوایی، زمینی و دریایی حراست كنند و به تعبیر امام علی(ع) این ها زینت بخش زمامداران هستند و در پناه آنان همه چیز معنا پیدا می كند. به نوشته ایسنا، وی ادامه داد: اگر ما امروز در اینجا اطمینان داریم كه امنیت مان تامین شده است و به ما حمله نمی گردد و در تمامی كشور نیز این اطمینان وجود دارد از همین تلاش ها و كوشش هایی نشأت می گیرد كه از طرف هزاران چشم برای رصد وضعیت مرزها صورت می گیرد.
فرمانده نزاجا با بیان این كه «شهدای كشور زینت سربازان هستند»، اظهار داشت: امروز در نیروی زمینی ما ۴۶ هزار شهید داریم كه زینت بخش كلیت نیروی زمینی هستند. آنان آسمان سربازی را پرفروغ كرده اند و حال مگر می شود ما به این شهدای آسمان ارتش نگاه نماییم و راهمان را نیابیم؟ حیدری افزود: صراط مستقیم ما ولی امر مسلمین است و ایشان امروز برای ما صراط مستقیم شمرده می شود. ما از صراط مستقیم ولی فقیه با نگاه به همین شهدا منحرف نمی شویم. پس ما باید خودرا بدهكار این شهدا و مادران آنان بدانیم كه چنین فرزندانی را تربیت كردند. وی با بیان این كه «در كنار مادران شهدا، همسنگری گمنام وجود دارد كه این سنگر را گرم نگاه داشته است»، اظهار داشت: این همسنگران عالی مقام بوده اند كه شهدای ما را روحیه داده اند و ما همواره همسران شهدا را بعنوان یك همرزم و یك یار و یاور بی بدیل در نظر می گیریم كه غمگسار، پرستار و عزادار همسران شهیدشان بوده اند. فرمانده نزاجا اضافه كرد: البته ما به وظیفه مان دراین زمینه عمل نكردیم كه به صورت كامل ادای دین خودرا نسبت به مادران و همسران شهدا انجام دهیم اما اطمینان داریم كه مناعت طبع آنان آنقدر زیاد است كه هیچگاه چشم به خدمت های ما نداشته اند بلكه با خدا معامله كردند و امیدوارم آنان از ما بگذرند و حلال مان كنند كه نتوانستیم آنطور كه شایسته مقام آنان بود خدمتگزارشان باشیم. حیدری درانتها اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم پرچمی كه از شهدا دریافت كرده ایم را نسل به نسل به جوانان دیگر این سرزمین بسپاریم. ۲۱۷۲۱۷


منبع:

1398/11/17
16:14:04
5.0 / 5
4567
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز