واكنش سردار كوثری به ادعای سریال گاندو درباره نقش موساد در شهادت سردار تهرانی مقدم

واكنش سردار كوثری به ادعای سریال گاندو درباره نقش موساد در شهادت سردار تهرانی مقدم به گزارش سنج نیوز سردار كوثری، جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران درباره ادعای سریال گاندو درباره دست داشتن آمریكا و رژیم صهیونیستی در شهادت سردار تهرانی مقدم اظهار داشت: شاید به مرور زمان كه اطلاعات درباره انفجار تكمیل شده باشد، به نتیجه رسیده باشند كه این انفجار كار آنها بوده است.به گزارش سنج نیوز به نقل از خبر آنلاین، سریال گاندو به علت پرداختن به مبحث جاسوسی این روزها با واكنش های زیادی روبرو شده است. در قسمت جدید این سریال ادعایی مطرح شده كه با اظهارات گذشته فرماندهان سپاه پاسداران در تضاد است.
>>> بیشتر بخوانید:
سپاه و سردار كوثری درباره شهادت تهرانی مقدم درست می گویند یا موساد و گاندو؟

در قسمت گذشته این سریال ادعا شده كه انفجار بیدگنه كه در آن سردار حسن تهرانی مقدم و چند تن از نیروهای سپاه پاسداران به شهادت رسیده اند به دستور آمریكا و موساد و همكاری منافقین انجام شده و یك اتفاق نبوده است.
در یكی از سكانس های این سریال مامور امنیتی می گوید: «در انفجار بیدگنه ابتدا ما فكر می كردیم انفجار یك سانحه بوده اما دوسال بعد در اسنادی كه ویكی لیكس منتشر كرد، مشخص شد جاسوسی كه با نام رحمت والی بعنوان كارمند به این پایگاه وارد شده بود این عملیات تروریستی را به دستور آمریكایی ها و موساد و همكاری گروهك مجاهدین خلق انجام داده است».
این ادعایی بود كه ایهود باراك، نخست وزیر وقت رژیم صهیونیستی بعد از انفجار بیدگنه، آنرا مطرح كرد؛ ادعای كه البته همان زمان با واكنش فرمانده وقت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مواجه گردید و سردار سرلشكر عزیر جعفری در در همایش پیام ماندگار اظهار داشت: این حادثه بر اثر مسائل طبیعی بود و دشمن در آن دستی نداشت كه البته رژیم صهیونیستی به دنبال فرصت طلبی بود تا این حادثه را به نفع خود رقم بزند. سردار كوثری: شاید به مرور زمان اطلاعات درباره انفجار بیدگنه كامل شده باشد
اما سردار محمداسماعیل كوثری جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران در واكنش به ادعای جدید سریال گاندو به خبرآنلاین اظهار داشت: شاید در آن مقطع زمانی دلیل حادثه مشخص نشده باشد، اما به مرور زمان كه اخبار و اطلاعات درباره انفجار تكمیل شده باشد، به این نتیجه رسیده باشند و من نمی توانم دقیق در اینباره نظری بدهم.

جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران با اشاره به اینكه این اتفاق ها در این موارد طبیعی است اظهار داشت: در انفجار حزب جمهوری اسلامی و ریاست جمهوری هم ابتدا كسی فكرش را نمی كرد كه این انفجارها كار كشمیری و كلاهی باشد، اما به مرور كه تحقیقات تكمیل شد به این نتیجه رسیدند كه كار این دو نفر بوده است.
وی اضافه كرد: در این مورد هم بنده نمی توانم نظر قطعی بدهم، اما این احتمال است كه در مقطع اولیه دسترسی كامل به اطلاعات وجود نداشته و به مرور كه تحقیقات دنبال شده به نتایج دیگری رسیده باشند و در این موارد این اتفاق طبیعی است.
۲۷۲۱۷

1398/04/09
01:07:19
5.0 / 5
4678
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز