كیهان:

ظریف برجام را نخوانده، امضا کرد

ظریف برجام را نخوانده، امضا کرد به گزارش سنج نیوز، روزنامه کیهان نوشت: ظریف متن برجام را نخوانده، امضاء کرد.روزنامه کیهان در هشتمین سالگرد امضای برجام به دولت حسن روحانی و تیم مذاکره کننده هسته ای آن همچون محمدجواد ظریف حمله کرد و ادعا نمود ظریف متم برجام را نخوانده، امضا کرد!

مذاکرات هسته ای در دولت روحانی درست از زمانی منحرف شد که برخی تصمیم گیران و تصمیم سازان با بی توجهی به خطوط قرمز، به نفس مذاکره و توافق موضوعیت بخشیدند و اعتماد مطلق به آمریکا داشتند. تیم ضعیف مذاکره کننده هسته ای در دولت یازدهم به ریاست ظریف با کوتاهی در متن برجام و سستی در شناخت اهمیت واژگان در فرهنگ های مختلف، لطمات جبران ناپذیری به منافع ملی وارد کرد.

این روزنامه با ادعای این که «ظریف متن برجام را نخوانده، امضاء کرد» نوشت: تا حالا به دفعات به عبرت ها و خسارت های برجام پرداخته شده است. اما بزرگ ترین و مهم ترین عبرت برجام، لزوم بی اعتمادی به آمریکاست. هر چند که در دولت قبل برخی دولتمردان تاکید کرده بودند که امضای وزیر خارجه آمریکا تضمین است، اما برجام یک دفعه دیگر ثابت کرد که دولت آمریکا - چه جمهوری خواه باشد و چه دموکرات - به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست.۲۱۶۲۲۰1402/04/24
10:59:24
5.0 / 5
291
تگهای خبر: آمریكا , برجام , روزنامه , ظریف
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز