وعده های وزیر دفاع به نیروهای مسلح

وعده های وزیر دفاع به نیروهای مسلح سنج نیوز: طی مراسمی با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع، سردار حشمتی پور مدیر عامل سازمان اتکا و اعلمی مدیر شرکت فروشگاه های اتکای سراسر کشور، کلنگ راه اندازی بزرگ ترین فروشگاه شرق تهران در سازمان اتکا به نام شهید دانشمند، محسن فخری زاده توسط وزیر دفاع زمین خورد.


به گزارش سنج نیوز به نقل از خبر آنلاین به نقل از وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ حاتمی در ابتدای این مراسم طی نشستی با مدیران سازمان اتکا با درود فراوان به ارواح طیبه شهیدا خصوصاً شهیدِ دانشمند، محسن فخری زاده گفت: ترور شخصیت های فرهیخته علمی و فناوری، بیشتر سبب انگیزه بخشی در جامعه می شود و در گذشته نیز به این صورت بوده است؛ تمام شهدای هسته ای ما که همگی از دانشمندان بنام ایرانی در حوزه های فناوری بودند، امروزه الگوی جوانان جامعه شده اند. وی در همین زمینه اضافه کرد: با حمایت ملت شریف ایران اسلامی و برگزاری مراسم گرامیداشت شهید فخری زاده توسط نهادها و سازمان ها در سراسر کشور نه فقط اقدامات این شهید ارج نهاده شد بلکه نام شهدای دانشمند و خصوصاً شهید فخری زاده در اذهان عمومی ثبت و ماندگار شده و دلیل نامگذاری این فروشگاه بزرگ در شرق تهران به نام شهید فخری زاده نیز در امتداد همین موضوع است. وی با اعلان اینکه فروشگاه شهید فخری زاده با مساحتی بیش از ۱۵ هزار متر مربع بعنوان بزرگترین مجمتع فروشگاهی در شرق تهران خواهد بود، اظهار داشت: ان شاءالله در کمترین زمان ممکن این فروشگاه راه اندازی و به بهره برداری خواهد رسید. امیر سرتیپ حاتمی اشاره کرد: در سالی که از جانب مقام معظم رهبری سال "جهش تولید" نام گرفته است تلاش داشتیم تا با راه اندازی این فروشگاه بزرگ، ارائه خدمات به نیروهای مسلح شتاب گیرد. وزیر دفاع با اعلان اینکه قسمتی از ماموریت های وزارت دفاع خدمات دهی به کارکنان و خانواده این قشر شریف است، اظهار داشت: سازمان های تامین اجتماعی نیروهای مسلح و اتکا این افتخار را دارند که با طیف وسیعی از کارکنان نیروهای مسلح و خانواده این عزیزان ارتباط مستقیم و غیر مستقیم داشته باشند.
امیر سرتیپ حاتمی با اعلان اینکه تحریم های شکننده نظام استکبار جهانی در جهت به زانو در آوردن نظام اسلامی با مقاومت و ایستادگی مثال زدنی ملت ایران مواجه گردید، اشاره کرد: سازمان اتکا با تولید و عرضه بموقع و گسترده کالا و خدمات اساسی و مورد نیاز مردم نقش خودرا در کمک به تامین زنجیزه غذایی کشور در این برهه حساس به خوبی ایفا کرد.

وزیر دفاع با اعلان اینکه کارکنان نیروهای مسلح عضو خانواده دائمی سازمان های اتکا و تامین اجتماعی نیروهای مسلح هستند، تاکید کرد: تمامی کارکنان و مجموعه اتکا بایستی تکریم، احترام، ارتباط دوستانه و قوی خودرا با آحاد کارکنان و خانواده نیروهای مسلح به خوبی حفظ نموده و از ارائه هیچ تلاش و کوششی در ارائه بهترین خدمات به نیروهای مسلح فروگذار نکنند. حاتمی ضمن تاکید بر حفظ جایگاه و احترام به نیروهای مسلح گفت: خدمت به نیروهای مسلح از افتخارات وزارت دفاع است چونکه نیروهای مسلح برای ایران اسلامی امنیت، عزت، شکوه و اقتدار به ارمغان آورده و لازم است با کمک دولت، مجلس شورای اسلامی، ستاد کل نیروهای مسلح ارائه خدمات به این قشر شریف در قالب طرح حکمت توسعه و افزایش یابد.

وزیر دفاع همین طور در جریان بازدید از مجموعه شرکت فروشگاه های اتکا، حرکت رو به رشد این سازمان را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: مجموعه ی اتکا همیشه باید برای ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به نیروهای مسلح و حتی مردم عزیز به روز و دارای حد بالای شاخصه های مشتری مداری باشد.

وزیر دفاع در نشست با مدیران ارشد سازمان اتکا در جریان گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ برنامه ها و چشم اندازهای پیش رو قرار گرفت و رئیس شرکت فروشگاه اتکا گزارش جامعی از اقدامات بهادار در مقابله با تحریم ها و ارائه خدمات به خانواده نیروهای مسلح و ملت عزیزمان ارائه نمود. 27215

1399/10/25
20:06:24
0.0 / 5
1014
تگهای خبر: آنلاین , ایران , تحریم , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز