رئیس سازمان زندان ها:

باید از ظرفیت های ائمه جمعه استفاده نمائیم

باید از ظرفیت های ائمه جمعه استفاده نمائیم به گزارش سنج نیوز رئیس سازمان زندان ها اظهار داشت: معتقدیم باید برای تحقق فرمایشات و تاکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری در خصوص اولویت قرار گرفتن اصلاح و تربیت از همه ظرفیت های ائمه جمعه استفاده نمائیم.به گزارش سنج نیوز به نقل از سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، حاج محمدی بامداد امروز به اتفاق جوهری، معاون سلامت، اصلاح وتربیت و حجت الاسلام وکیل پور مشاور فرهنگی با حجت الاسلام والمسلین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار رئیس سازمان زندان ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته درباب زندانیان و خانواده های آنها ارائه کرد و اظهار داشت: معتقدیم برای تحقق فرمایشات و تاکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری در خصوص اولویت قرار گرفتن اصلاح و تربیت وحتی تهذیب زندانیان و آموزشگاه نیکی ها شدن زندان ها از همه ظرفیت های متولیان فرهنگی به ویژه ائمه محترم جمعه در کنار نهادهای مردمی وجهادی می بایست استفاده نمائیم.

وی اضافه کرد: زندان ها محیط مستعد ومناسبی برای اجرای ماموریت های ائمه جمعه به عنوان فرماندهان قرارگاه های فرهنگی کشور می باشد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری اظهار داشت: خداوند به شما و دست اندرکاران این کار بزرگ زندانبانی لطف کرده واین امکان و فرصت بزرگ را برای شما فراهم نموده و از هر طرف نگاه کنید فرصت خدمت است. در این فرصت خدمت، رفتار و کردار شهید والامقام شهید لاجوردی بهترین الگو می باشد. آن شهید عزیز، آیین زندانبانی را با روحیه پدری، اخلاص و احساس رسالت تربیتی آمیخته کرد و بسیار موفق عمل کرد.

وی در ادامه با اشاره به گزارش بیان شده اضافه کرد: جهت گیری های یاد شده کاملا صحیح است. استفاده از ظرفیت نهادهای مردمی و اقشار مختلف به ویژه متولیان فرهنگی، هدف گذاری هوشمندانه و دقیقی است که انشالله از ظرفیت ائمه جمعه محترم کشور نیز در برنامه ریزی و ساماندهی کارهای فرهنگی در دو حوزه زندانیان و خانواده های زندانیان استفاده خواهد شد.

وی اشاره کرد: موضوع زندانیان و خانواده ایشان می بایست در کانون اهتمام ائمه جمعه شهرها قرار گیرد.

در اختتام این جلسه قرار شد کارگروهی متشکل از معاونین دومجموعه تشکیل و نسبت به برنامه ریزی واولویت بندی سرفصل های همکاری مشترک همچون نحوه استفاده از نهادهای فرهنگی و مردمی تحت اشراف ائمه محترم جمعه و دیگر موارد جمع بندی های لازم صورت گیرد.

منبع:

1399/10/14
01:10:10
0.0 / 5
923
تگهای خبر: آموزش , سیاست , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز