تصویب كلیات طرح اصلاح قانون معادن در كمیسیون صنایع

تصویب كلیات طرح اصلاح قانون معادن در كمیسیون صنایع سنج نیوز: سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح اصلاح موادی از قانون معادن در جلسه این کمیسیون آگاهی داد.


حجت الله فیروزی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (سه شنبه) کمیسیون صنایع، اظهار داشت: بررسی طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور در دستورکار جلسه امروز این کمیسیون بود که توسط کمیته معادن کمیسیون بمنظور استفاده بیشتر از ظرفیت های بخش معدن، تعیین تکلیف معادن ثبت شده و دارای پروانه اما غیر فعال و موارد دیگر طراحی و ارائه شده است.

وی ادامه داد: کلیات طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور بعد از بررسی و شنیدن صحبت های موافقان و مخالفان به رای گذاشته شد و در نهایت به تصویب رسید. بعد از ورود به جزئیات طرح مذکور و بحث و بررسی موادی از آن نیز به تصویب رسید.

نماینده مردم فسا در مجلس افزود: دستور کار دیگر کمیسیون صنایع استماع گزارش مدیر عامل مخابرات ایران درباب عملکرد و برنامه های آن بود؛ وی در این گزارش به مشکلات و چالش های مجموعه تحت مدیریت خود نظیر فرسودگی تجهیزات، عدم تکافوی درآمدها به نسبت هزینه ها و بر لزوم اصلاح قسمتی از مقررات مربوطه به مخابرات اصرار کرد و راه نجات این شرکت را در اصلاح قسمتی از قوانین می دانست و معتقد بود در صورت عدم اصلاح قوانین مربوطه شرکت زیان ده خواهد بود.
فیروزی تصریح کرد: نمایندگان بعد از استماع گزارش مدیر عامل مخابرات ایران موضوعات مختلفی را نیز درباب مشکلات خطوط تلفن ثابت و همراه، عدم آنتن دهی تلفن همراه و نبود اینترنت در بعضی از مناطق کشور خصوصاً در روستاها و همین طور ضرورت تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و کارگزاران روستایی مطرح نمودند.

منبع:

1399/10/09
23:50:24
5.0 / 5
922
تگهای خبر: ایران , اینترنت , شركت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز