در جریان سفر مدیرعامل بنیاد بركت انجام شد

بهره برداری از ۱۹ پروژه آب رسانی ستاد اجرایی فرمان امام در كهگیلویه و بویراحمد

بهره برداری از ۱۹ پروژه آب رسانی ستاد اجرایی فرمان امام در كهگیلویه و بویراحمد سنج نیوز: به همت بنیاد بركت ستاد اجرایی فرمان امام، ۱۹ پروژه آب رسانی در استان كهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، امیرحسین مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت درجریان سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این خبر اضافه کرد: با آغاز به کار این ۱۹ پروژه بیشتر از ۶۰ روستا در این استان تحت پوشش قرار می گیرند.
مدنی اضافه کرد: ۱۵۶ طرح عمرانی شامل ۴۴ مدرسه، ۵۰ مرکز فرهنگی مذهبی، ۲۶ طرح آب رسانی، ۱۸ پل راه، ۱۱ مرکز بهداشتی درمانی و ۷ پروژه دیگر را در دست اقدام داریم که از این تعداد، ۱۰۳ پروژه افتتاح و تکمیل شده است.
وی سرمایه گذاری بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در پروژه های عمرانی و زیربنایی استان کهگیلویه و بویراحمد را ۶۵۰ میلیارد ریال اعلام نمود و اضافه کرد: علاوه بر طرح های یاد شده، در حال راه اندازی ۶۵۰ واحد مسکن برای محرومین در استان هم هستیم.
مدیرعامل بنیاد برکت درباره طرح های آب رسانی این بنیاد در سرتاسر کشور هم اظهار داشت: راه اندازی ۱۹۶ طرح با ۶۷۱ زیرپروژه و ۱۰۱۰ میلیارد ریال اعتبار پیشبینی شده را در دستور کار داریم که از این تعداد، ۱۰۳ طرح با ۵۰۴ زیرپروژه تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
مدنی با اشاره به فعالیتهای اشتغال زایی بنیاد برکت در استان کهگیلویه و بویراحمد هم تصریح کرد: اجرای ۱۰۳۶ طرح اشتغال زایی اجتماع محور با حجم سرمایه گذاری ۹۴۰ میلیارد ریال سبب ایجاد بیشتر از ۴ هزار فرصت کسب و کار در مناطق محروم و کم برخوردار استان شده است. بنیاد همینطور با هدف توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و اشتغال زایی از راه پشتیبانی از بنگاه های اقتصادی، با ۶ واحد صنعتی و تولیدی در استان مشارکت داشته و ۶۰۰ میلیارد ریال در آنها سرمایه گزاری نموده است.
مدیرعامل بنیاد برکت با اشاره به خدمات گسترده این بنیاد در حوزه های مختلف بیان نمود: تا آخر سال جاری تعداد مدارس افتتاح شده برکت به یک هزار و ۵۵۰ مدرسه می رسد و ۳۰۰ هزار دانش آموز در این مدارس مشغول به تحصیل خواهند شد.
وی اضافه کرد: در استان استان کهگیلویه و بویراحمد هم ساخت ۴۴ مدرسه را هدف گذاری کرده ایم که تا به امروز ۲۷ مدرسه افتتاح شده است.
وی اضافه کرد: بنیاد برکت همینطور در مجموع ۲۴۰ مرکز درمانی و جامع سلامت را در سرتاسر کشور به بهره برداری رسانده یا در دست ساخت دارد که ۱۱ مرکز در استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.
مدنی در انتها تصریح کرد: به دنبال ساخت ۳۵۰۰ واحد مسکونی برای خانواده های دارای حداقل دو معلول هستیم که ۶۶ مسکن از این تعداد در کهگیلویه و بویراحمد ایجاد می شود.
دیدار با نماینده ولی فقیه و استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دیگر برنامه های سفر یکروزه مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام به این استان بود.
منبع:

1399/04/09
13:23:08
5.0 / 5
2691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز