مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج اعلام كرد؛

آمادگی بسیج مستضعفین برای هرگونه همكاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

آمادگی بسیج مستضعفین برای هرگونه همكاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج به مناسبت فرا رسیدن دوازدهم مردادماه سالروز تشكیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) طی یادداشتی با عنوان ˮضرورت هماهنگی و هم افزایی در تبلیغاتˮ، با تاكید بر لزوم هماهنگی و هم افزایی در تبلیغات از آمادگی این نهاد برای همكاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آگاهی داد.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، متن کامل یادداشت حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستعفین به شرح زیر است:
«انقلاب اسلامی ایران بیش از هر حوزه ای فرهنگ و باورهای مردم ایران را تحت تاثیر قرار داد و غبار نشسته بر خودباوری و اعتقادات مذهبی جامعه را زدود و نقاط قوت ملت ایران را که در طول تاریخ مبنای ایستادگی و مقاومت آنها بوده است، احیا نمود.
پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی بود تا اقدامات تبلیغی افراد و نهادها و سازمان های اسلامی برای صیانت و گسترش اخلاق و آموزه های اسلامی در جامعه، هماهنگ شده و فرهنگ ناب اسلامی در اقصی نقاط کشور ترویج شود. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که به فرمان امام راحل در دوازدهم مرداد سال ۱۳۵۹ تاسیس گردید، نهادی است که توانسته در امتداد رسالت فوق قدم های شایسته ای بردارد و سهم عمده ای در هماهنگی و هم افزایی سازمان ها و نهادهای اسلامی داشته و موجب گسترش فرهنگ ناب اسلامی در جامعه گردد.
بسیج مستضعفین بنا به رسالت فرهنگی خود و در امتداد صیانت از هویت اسلامی آحاد جامعه، همیشه خودرا در تعامل کامل با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانسته و آماده هرگونه همکاری با این نهاد باارزش می باشد.
سازمان بسیج اعتقاد دارد که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در صورت تحقق مطلوب وظایف خود، همچون نظارت و ارزیابی عملکرد دستگاهها و نهادهای همکار در اجرای مراسم مناسبت های انقلابی، می تواند به پیش برندگی اهداف مقدس نظام اسلامی کمک شایانی نماید و همچنانکه امام راحل فرمودند" ما باید در همه امور هماهنگی را حفظ نماییم مخصوصاً هماهنگی در تبلیغات که از اهم امور است و باید بیشتر حفظ شود" و یا رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به اعضای شورا فرمودند: " اگر ما این شورای هماهنگی را نداشتیم بی گمان ناسازگاری ها و اشکالات فراوانی را در ایجاد و راه اندازی و اداره مراسم مختلف شاهد بودیم"، همه باید برای تحقق هماهنگی مطلوب، به این شورا کمک نماییم.
حالا که شورای هماهنگی تحت ریاست یکی از استوانه های باارزش نظام، حضرت آیت الله جنتی قرار دارد، هماهنگی دستگاه ها و نهادهای مختلف که بعنوان مجمع نمایندگان در این شورا حضور دارند، می تواند نظام مقدس اسلامی را از محاصره تبلیغاتی که دشمنان نظام مقابل ملت ایران به وجود آورده اند، برهاند.
در آخر تاکید می نماییم لزوم هماهنگی تبلیغات اسلامی ایجاب می نماید که این شورا بیش از گذشته و با قوتی افزون تر به وظایف خود جامه عمل بپوشانند و بسیج را همیشه یار و یاور خود بداند.»1399/05/11
15:19:11
5.0 / 5
2330
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز