انتقاد نماینده اهواز از عدم به عهده گرفتن مسئولیت آب های سطحی

انتقاد نماینده اهواز از عدم به عهده گرفتن مسئولیت آب های سطحی به گزارش سنج نیوز نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار داشت: دولت نتوانسته اختلاف بین وزارت كشور و وزارت نیرو در مورد آب های سطحی را حل كند. وظیفه این آب ها به وضوح برای شهرداری است اما آنها از انجام این امر سر باز می زنند.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، علی ساری در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذكری شفاهی با اشاره به گزارش قرائت شده در مورد سیل در صحن علنی مجلس اظهار داشت: متاسفانه امروز فرصت لازم به استان های سیل زده داده نشد و كسی از این استانها حرفی نزد. بدانید كه محاسبات به خوبی نشان داده كه سیل در استان خوزستان، ناشی از تقصیر متولیان امر در رهاسازی بی موقع بوده است. در ادامه باید بگویم كه هنوز هم به سبب بارش ها دولت نتوانسته اختلاف بین وزارت كشور و وزارت نیرو درباب آب های سطحی را حل كند.
نماینده مردم اهواز در مجلس اضافه كرد: با وجود اینكه مشكل آب های سطحی به وضوح به شهرداری ها انتقال پیدا كرده اما آنها از انجام این امر سر باز می زنند به این علت كه بودجه لازم را ندارند. مسئله فاضلاب نیز به قوت خود باقی است. در زمان بارش باران آب حتی به داخل خانه های مردم در شهرستان های كازرون، اهواز، باوی و حمیدیه گسیل می شود.
این عضو كمیسیون اجتماعی مجلس درانتها تذكر خود با اشاره به مصوبه فروردین ماه سال ۹۶ در مورد آب های سطحی اظهار داشت: سه سال از قول دولتمردان می گذرد. بدانید كه هنوز هم در انتهای رود كرخه زمین های كشاورزی راست و چپ این رودخانه سرشار از آب است و مردم نتوانستند محصولات خودرا برداشت كنند.
منبع:

1398/09/25
14:26:42
5.0 / 5
4122
تگهای خبر: كمیسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز