نمایندگی دوربین نیكون در ایران

نمایندگی دوربین نیكون در ایران سنج نیوز: احداث نمایندگی نیكون در ایران به دو دهه ی پیش برمی گردد. زمانی كه شركت نیكون در توكیوی ژاپن تصمیم گرفت تا تعداد نمایندگی نیكون را در قاره ی كهن افزایش دهد.


احداث نمایندگی نیکون در ایران به دو دهه ی پیش بر میگردد. زمانی که شرکت نیکون در توکیوی ژاپن تصمیم گرفت تا تعداد نمایندگی نیکون را در قاره ی کهن افزایش دهد. به همین خاطر یک نمایندگی فروش نیکون و یک نمایندگی خدمات پس از فروش دوربین نیکون در ایران ایجاد کرد، تا خریداران زمانی که از نمایندگی نیکون خرید می کنند، دیگر نگرانی از لحاظ خرابی و تعمیر دوربین نیکون خود نباشند. از دیگر دلایل شرکت نیکون برای ایجاد نمایندگی نیکون در ایران، گسترش اطلاع رسانی به مردم به سبب افزایش فروش دوربین نیکون در ایران بوده است، که پس از گذشت یک دهه، فروش در نمایندگی نیکون ۸۲/۳ برابر افزایش یافته است و دوربین نیکون امروزه از پرفروشترین برند های دوربین موجود در ایران است.
 
نمایندگی کانن در ایران بیش از نیم قرن پیش تاسیس شد , هنگامی که شرکت کانن تلاش به گسترش تجارت خود در سطح جهانی داشت و سعی به بدست آوردن بازار دوربین دنیا داشت , در نتیجه طی برنامه ریزی های خود تصمیم به راه اندازی نمایندگی در ۴۸ کشور مختلف کرد. یکی از اهداف اصلی از راه نمایندگی کانن در ایران , جلب اعتماد مردم ایران نسبت به برند کانن و آشنایی و عرضه مستقیم محصولات کانن برای ایرانیان بوده است.از دیگر اهداف راه اندازی نمایندگی کانن در ایران , ایجاد ارتباطی مستقیم مردم ایران با شرکت کانن بود زیرا از طریق نمایندگی کانن در ایران مردم میتوانستند با سیاست های شرکت کانن که مهم ترین آنها پاسخگویی کامل و خدمت رسانی در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. تاسیس نمایندگی کانن در ایران , موجب افزایش فروش محصولات کانن در ایران شد , به طوری که اوایل تاسیس نمایندگی کانن در ایران , مردم زیاد شناختی نسبت به ذوربین کانن نداشتند و دوربین کانن جایگاه مناسبی میان مردم نداشت ولی بعد از گذشت دو دهه از تاسیس نمایندگی کانن در ایران , برند کانن به پرفروش ترین دوربین در ایران تبدیل شد و توانست ۲۳ سال متوالی این جایگاه را برای خود حفظ کند و اعتماد مردم ایران را به خود جلب کند به طوری که امروز علاوه بر اینکه محبوب ترین برند دوربین میان مردم ایران است به تنها برند دوربینی تبدیل شده است که در آتلیه ها استفاده می شود.
 
 
برای خرید دوربین کانن و نیکون با شماره ۶۶۵۷۶۱۹۰ – ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید
1396/08/25
19:43:01
5.0 / 5
5483
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز