رحیم پور ازغدی :

عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شد تا

عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شد تا فارس نوشت: رحیم پور ازغدی اظهار داشت: آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد... بیشترین افسردگی، تجاوز به زنان و کودکان و... در اروپا انجام می شودهمایش افشای حقوق بشر آمریکایی با همت موسسه صیانت از حقوق بانوان و با حضور کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر اجرا شد.

در این همایش حسن رحیم پور ارغدی اظهار داشت: زن جزئی از دکور صحنه برای آمریکا است. مسئولان و وزیر امور خارجه آمریکا هر ساله باید به رژیم صهیونیستی بروند و گزارش دهند.
وی با اعلان اینکه کشف امریکا همانند این است که من منزل شما را کشف کنم و در آن ساکن شوم، اضافه کرد: همچنان برده داری در آمریکا وجود دارد و سالانه حدود هزار سیاه پوست در خیابان توسط پلیس کشته و صدها سیاه پوست ناپدید می شوند.
رحیم پور با اشاره به جعل تاریخ علم توسط امریکا اظهار داشت: آمریکای ها به دنبال تحقیر ملت ها هستند، این که هر ساله ملت ها با ارائه گزارش بگویند ما وحشی نیستیم و قسمتی از حقوق بشر تعریف شده توسط آمریکا را رعایت می نماییم، تحقر ملت ها توسط آمریکا است.
وی با اشاره به جنگ های جهانی بیان کرد: این جنگ، جنگ گرگ ها بود و جهانی نبود، جنگ بین کشورهای اروپایی بود که هزینه آنرا جهان پرداخت کرد. آمریکا کمترین تلفات را در جنگ جهانی دوم داد و در اواخر جنگ ورود کرد.
وی اظهار داشت: اروپا قاره خون و سرخ است که طی ۲۰۰ سال قبل بشریت را غارت می کند. در ۲۰۰ سال اخیر جنگ قدرت بین انگلیس، فرانسه، آلمان و روسیه است.
وی با اشاره به تبعیض نژادی در آمریکا بیان کرد: سیاه پوست ها حق ورود به اتوبوس ها را نداشتند، بعد از اجازه ورود به آن، حق تقدم نشستن با سفید پوستان بود.
رحیم پور با بیان این پرسش که چرا آمریکا جرات حمله نظامی به ایران را ندارد، اظهار نمود: بعد از ۲۰۰ سال، ایران به عنوان نخستین کشور در آسیا، آمریکا را از کشورش بیرون کرد و طی چهار دهه اخیر آمریکا جرات نکرد همانند عراق و افغانستان به ایران حمله کند، برای اینکه امریکا قدرت لازم برای مبارزه با ایران را ندارد.
وی با اشاره به این که آمریکا ۱۸ سال مذاکره غیرمستقیم و از زمان برجام تا کنون مذاکره مستقیم با ایران داشت، اظهار داشت: آمریکا و اروپا اهل مذاکره نیستند، بلکه اهل دستور دادن هستند. ایران آنها را مجبور کرده است که پای میز مذاکرده بنشینند. رهبر معظم انقلاب فرمودند جنتلمن های پای میز مذاکره همان تروریسم های فرودگاه بغداد هستند.
رحیم پور اشاره کرد: ما درسطح بین الملل باید تناقض های مبانی حقوق بشر غربی را افشا نماییم، ارتداد و کفر، خودکشی، همجنس گرایی جزئی از حقوق بشر آمریکایی است اما حجاب، پوشش، حیا و... ممنوع است!

وی اظهار داشت: سینمای غرب برمبنای ایدئولوژی است، عروسک باربی توسط پنتاگون ساخته شد تا دختر خوشگل و چشم سبز آمریکایی را الگوی دختران جهان کرده است، جهان به دنبال زنان حرکت می کند، اگر مادر و همسر به فساد کشیده شوند، این جامعه و جهان است که به فساد کشیده می شود.
رحیم پور بیان کرد: آمریکا با عنوان مدرنیته جنایاتی در حق زنان می کند که در تاریخ بشر سابقه ندارد.بیشتر بخوانید:

دبیر ستاد بزرگداشت امام خمینی(س): چرا عده ای خودشان را متولی حزب الله و ناخواسته بقیه را حزب شیطان می دانند؟
پورازغدی: بچه هایی در حسینیه جماران تربیت شدند که در منطقه برای خود قبر می کندند

وی با اشاره به این که شعار آمریکا این بود که قانونی وجود ندارد، قانون آنست که ما می گویم و اجرا می نماییم، اظهار داشت: آمریکایی ها به دهان برده های سیاه پوش دهان بند آهنی می بستند و در آن زمان مدعی بودند که می خواهند سیاه پوستان را مسیحی کنند! آمریکا و غرب از ریشه با توهین و نقض حقوق بشر شکل گرفته است.
رحیم پور اظهار داشت: شورای امنیت، شورای ناامنی در جهان است، هر کسی بمب اتم دارد، حق وتو دارد. علت حساسیت آمریکا و غرب به بمب اتم این است که اگر انحصار بمب اتم شکسته شود، نظام جهان بهم خواهد ریخت.
وی اظهار داشت: تصاویر زندان ابوغریب با دو هدف تهدید و تحقیر انتشار یافته است، آمریکا با این مبادرت به همه کشور های اسلامی تروریسم می گوید، اگر با ما مقابله کنید، تنها شما را نمی کشیم، بلکه تحت سخت ترین شکنجه ها تحقیر خواهیم کرد.
رحیم پور بیان کرد: جنایات اروپا و آمریکا باید افشا شود. کل کشورهای اروپایی نمایشی هستند، در صورتیکه تحت سلطه چند کشور مشخص هستند. بطور مثال گفته می شود که سوئد کشوری مستقل است، اما این کشور در اختیار ۱۳ خانواده است که ۵ خانواده اصل هستند. هیچ اتفاقی در عرصه سیاست، اقتصاد و... این کشور رخ نخواهد داد مگر به اجازه این پنج خانواده که این پنج خانواده هم تحت سلطه آمریکا و انگلیس هستند.
وی افزود: بیشترین افسردگی، تجاوز به زنان و کودکان و... در اروپا انجام می شود. در سال ۷۰ برمبنای آماری که منتشر گردید صد هزار سلاح گرم در سطح دبیرستان های آمریکا جمع آوری شد و به دنبال گذاشتن گیت در ورودی مدارس بودند. ترامپ بعد از گذشت سال ها اعلام نمود که باید اجازه دهیم معلمان نیز مصلح به مدرسه بروند.
گفتنی است محورهای ششمین همایش افشای حقوق بشر آمریکایی شامل حقوق بشر آمریکایی و حق حیات، حقوق بشر آمریکایی و تروریسم، حقوق بشر آمریکایی و شکنجه، حقوق بشر آمریکایی و تحریم، حقوق بشر آمریکایی و کودکان و زنان، و حقوق بشر آمریکایی و حق آزادی بیان است.
در این همایش از برگزیدگان همایش افشای حقوق بشر آمریکایی و خانواده های شهدا تقدیر گردید.


۲۱۲۲۰

1401/04/09
12:10:00
5.0 / 5
159
تگهای خبر: آمریكا , اقتصاد , ایران , برجام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز