چمران:

فعالیت اعضای شورای شهر در ستادهای انتخاباتی منعی ندارد

فعالیت اعضای شورای شهر در ستادهای انتخاباتی منعی ندارد به گزارش سنج نیوز، رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: فعالیت اعضای شورای شهر در ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری منعی ندارد.به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، مهدی چمران قبل از آغاز دویست و چهل و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران و در تشریح دستور کار امروز شورای شهر تهران اظهار داشت: در جلسه امروز عرضه گزارشی از آخرین پیشرفت ها و دستاوردهای حوزه حمل و نقل عمومی که از جانب معاون حمل و نقل شهرداری تهران عرضه می شود، در دستورکار قرار دارد و آقای هرمزی آن چه که تابحال در این عرصه انجام شده را تشریح خواهند کرد.

وی اضافه کرد: اصلاحیه در ارتباط با سرقفلی میدان میوه و تره بار و همینطور بررسی گزارش حسابرسی شش سازمان شهرداری تهران از دیگر دستور جلسات امروز شوراست.

رئیس شورای شهر تهران در رابطه با ورود تاکسی های برقی به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران هم اظهار داشت: کاری که روز گذشته انجام شد و تحویل تاکسی های برقی صورت گرفت در شرایطیست که برخی فکر می کردند این مورد یک شوخی است و امکان پذیر نیست؛ بنابراین این کار انجام شد و وزارت صمت و وزیر صمت تاکید خاصی بر برقی سازی، کیفیت سوخت و مبحث آلودگی هوا دارند که امیدواریم این موضوعات به صورت جدی تداوم پیدا کند. البته میزان تولید و قرارداد بیشتر از این ارقام است.

وی افزود: زیرساخت ها و ورود خودرو های برقی به ناوگان موضوع هایی است که باید به صورت همزمان پیگیری شود. قطعات تأمین زیرساخت ها مبحث سختی نیست و همزمان به پیش می رود. در مورد شماره گذاری این خودرو ها هم اعلام نموده اند که مبحث یا حل شده یا بزودی حل خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران درمورد مبحث مرخصی شهردار تهران و معرفی جانشین جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری هم اظهار داشت: هرگاه که شهردار تهران جانشین را معرفی نماید اعلام خواهیم کرد اما هنوز فردی را معرفی نکرده است.

وی در رابطه با برگزاری جلسه هم اندیشی بامداد امروز شورا هم اظهار داشت: مسائل و سوالاتی در حوزه حمل و نقل برای اعضای شورا وجود داشت که از شهرداری پرسیدند. سوالاتی که در مورد تأمین مالی و سایر مسائل بود که پاسخ ها داده شد.

چمران در رابطه با تذکر نرجس سلیمانی در جلسه قبلی شورا درمورد انعقاد یک قرارداد از جانب شهرداری تهران هم اظهار نمود: این قرارداد منعقد نشده است و اگر بخواهد منعقد بشود باید ابتدا به شورا بیاید و یا در حدی که قانون مشخص کرده است این قرارداد منعقد شود.

وی در رابطه با فعالیت اعضای شورای اسلامی شهر تهران در ستادهای انتخاباتی کاندیداهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری هم اظهار داشت: فعالیت در ستاد کاندیداها برای اعضا منعی ندارد.

منبع:

1403/03/22
11:00:44
5.0 / 5
159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز