دبیرخانه حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس خواستار شد

قیام و یک دقیقه سکوت به احترام خبرنگار شهید

قیام و یک دقیقه سکوت به احترام خبرنگار شهید سنج نیوز: دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در محکومیت شهادت شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی - مسیحی اطلاعیه ای منتشر نمود.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، در بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی آمده است: شهادت مظلومانه خانم شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی - مسیحی که با تیر مستقیم دژخیمان تروریست و سفاک رژیم صهیونیستی به شهادت رسید را به شدت محکوم و شهادت این خبرنگار شجاع که به مدت ۲۵ سال با حضور خود در صحنه های دفاع ؛ مبارزات مشروع ملت فلسطین مقابل اشغالگری را به تصویر کشید؛ به ملت مقتدر و مظلوم فلسطین ؛ جنبش های مقاومت و آزادیخواهان جهان تبریک می گوییم.
دشمن صهیونیستی با شهادت این خبرنگار مسیحی به جهانیان ثابت کرد که از نظر این رژیم فرقی بین مسلمان و مسیحی و سایر پیروان ادیان و مذاهب نیست و این رژیم تحت چتر حمایت آمریکا انسانیت را هدف قرار گرفته است.
امروز ملت های جهان همین طور بار دیگر خاطره آزادگی سردار شهید سلیمانی که شجاعانه و بدون نگاه مذهبی و دینی از همه پیروان ادیان و مذاهب به ویژه مسیحیان در عراق و سوریه در مقابل حملات خونین داعش و تکفیری ها حمایت کرد و به دست تروریسم دولتی آمریکا به شهادت رسید را گرامی خواهند داشت. صهیونیست های خونخوار با شهادت این شیر زن فلسطینی بی دفاع؛ نشان دادند که در حضیض ذلت ؛ خواری ؛ پستی و ددمنشی و سبعیت قرار دارند و با وقاحت هر چه تمام تر اصول و عرف بین المللی و حقوق بشر را زیر پا می گذارند.
این شهادت همین طور پیام جدی به رژیم هایی است که بی پروا قبح سازش و نرمال سازی با دشمن صهیونیستی را زیر پا گذاشتند و باید به ملت قهرمان فلسطین و ملت های خود پاسخ دهند که چرا شریک جرم جنایتکاران صهیونیستی شده اند و هر چه سریعتر پیش از این که ملت ها تصمیم بگیرند باید ننگ این خیانت را از دامن خود پاک کنند.
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی همه مجالس جهان را دعوت می کند شهادت این خبرنگار بی دفاع را محکوم و در نخستین جلسه پارلمان به احترام این شهید قیام و یک دقیقه سکوت اعلام کنند. از کمیته حقوق بشر سازمان ملل نیز درخواست می شود این رژیم نژادپرست را محکوم و از شورای حقوق بشر اخراج کند. همین طور بار دیگر از بین المجالس جهانی نیز درخواست می نماییم ؛ در نخستین جلسه موضوع اخراج این رژیم نژادپرست را در دستور کار خود قرار دهد.1401/02/22
11:48:52
5.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز