ماموریت جدید رئیسی به شورای عالی انقلاب فرهنگی

ماموریت جدید رئیسی به شورای عالی انقلاب فرهنگی رییس جمهور از کارگروه تحول در شورای عالی انقلاب فرهنگی خواست با دقت و بررسی همه جانبه، پیشنهادات موجود دراین زمینه را جمع بندی و برای تصمیم گیری در جلسه بعدی عرضه نماید.به گزارش سنج نیوز به نقل از خبر آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی عصر امروز سه شنبه در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با تبریک و گرامیداشت هفته بسیج، از نقش برجسته و ممتاز این مجموعه عظیم برآمده از متن مردم و خون پاک شهیدان تجلیل و قدردانی کرد و اظهارداشت: فرهنگ و تفکر بسیج از خاصیت ها و شاخصه های ارزشمندی برخوردارست که ترویج و نهادینه کردن آن در بخش های مختلف جامعه، همچون در مسائل فرهنگی بسیار سازنده و موثر بوده و خواهد بود. رییس جمهور با تاکید بر اهمیت ایجاد تحول در ساختار، وظایف و ماموریت های شورای عالی انقلاب فرهنگی باتوجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیوست حکم اعضای جدید شورا، از کارگروه تحول خواست با دقت همه پیشنهادات موجود دراین زمینه را جمع بندی و برای تصمیم گیری در جلسه بعدی عرضه نماید.
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، موضوع شرح وظایف قرارگاه فرهنگی در امتداد اجرائی شدن رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیوست حکم اعضای جدید برای ایجاد تحول در وظایف و ماموریت ها و راهبرد شورای عالی انقلاب فرهنگی، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و ادامه آن به جلسه بعدی شورا موکول گردید.
همین طور در این نشست سند سیاست ها و اقدامات تقویت و ترویج نامگذاری متولدین جدید مبتنی بر فرهنگ اسلامی ایرانی به تصویب رسید.
در جلسه امروز شورای انقلاب فرهنگی همین طور سید محمد مقیمی به عنوان رییس دانشگاه تهران، حسین قناعنی به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران و عبدالرضا پازوکی به عنوان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران انتخاب شدند. ۲۳۲۱۹

1400/09/02
23:35:17
5.0 / 5
412
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز