دبیر ستاد حقوق بشر:

خواننده آمریکایی کرامت انسانی را لجن مال کرد

خواننده آمریکایی کرامت انسانی را لجن مال کرد دبیر ستاد حقوق بشر درواکنش به اقدام کریه یکی از خوانندگان آمریکایی در صحنه کنسرت اظهار داشت: آنچه اتفاق افتاد، از بین رفتن ˮکرامت انسانیˮ و لجن مال کردن آن در کشوری است که مدعی پشتیبانی از حقوق انسان در دیگر کشورهاست.


به گزارش سنج نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر با انتشار توئیتی نوشت:

"زیاد در مورد ادعاهای آمریکا در پشتیبانی از انسان ها و حقوق بشر شنیدیم. به قضیه اخیر خواننده آمریکایی، Sophia Urista، نباید از منظر آزادی های فردی نگریست. آنچه اتفاق افتاد، از بین رفتن "کرامت انسانی" و لجن مال کردن آن در کشوری است که مدعی پشتیبانی از حقوق انسان در دیگر کشورهاست.

سوفیا اوریستا، یکی از خوانندگان آمریکایی است که در یکی از کنسرت هایش در اقدامی کریه روی یکی از هوادارانش ادرار کرد و مورد انتقاد خیلی از رسانه ها قرار گرفت.

حرکت غیراخلاقی او خشم کاربران در شبکه های اجتماعی را برانگیخته و گروه مستقر در نیویورک را مجبور به عذرخواهی کرده؛ آنها اعلام نموده اند که خواننده «گیج شده“ و چیزی نیست که باردیگر در برنامه ها ببینیم.»

1400/08/26
23:32:10
5.0 / 5
148
تگهای خبر: آمریكا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز