پیگیری رئیس فراکسیون جهاد سازندگی جهت راه اندازی بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی پیشوا

پیگیری رئیس فراکسیون جهاد سازندگی جهت راه اندازی بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی پیشوا به گزارش سنج نیوز رئیس فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت مجلس شورای اسلامی از پیگیری پروژه بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی پیشوا و مکاتبه برای انعقاد سریع تر قرار داد بین دانشگاه آزاد و دانشگاه شهید بهشتی جهت تکمیل این پروژه اطلاع داد.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با انتشار کلیپی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، بیان نمود: ما در فراکسیون جهاد سازندگی مجلس پیگیر اجرای پروژه های ناتمام کشور هستیم و یکی از این پروژه ها بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی پیشوا ورامین است. قبلا بازدیدی به اتفاق دکتر نوش آبادی نماینده پشوا و دکتر قالیباف از این پروژه داشتیم.
ایشان در ادامه اظهار نمود: ردیف اعتباری هم در بودجه ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ برای این پروژه پیشبینی شده است. حالا دانشگاه آزاد که متولی این پروژه بوده است به دنبال انعقاد توافقنامه ای با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای به عهده گرفتن راه اندازی این بیمارستان است. ما درحال پیگیری و مکاتبه برای امضای زودتر این توافقنامه و تخصیص اعتبار این پروژه هستیم تا هرچه سریع تر این بیمارستان تکمیل شود، در این شرایط این بیمارستان بسیار مورد نیاز مردم است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: طرح این بیمارستان توسط دانشگاه آزاد واحد ورامین عرضه و زمینی برای اجرای آن در نظر گرفته شده است، ولی متاسفانه پس از دیوارکشی و ساخت اسکلت، این پروژه نیمه کاره رها شده و پیشرفتی نداشته است. مردم پیشوا با عنایت به کمبود سرانه درمانی در منطقه خود نیاز بسیار جدی به این بیمارستان دارند. ان شاءالله تا زمان راه اندازی این بیمارستان پیگیری این پروژه خواهم بود و گزارش آنرا عرضه خواهم کرد.1400/05/22
12:09:55
5.0 / 5
445
تگهای خبر: ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز