افتتاح قرارگاه نیروهای واكنش سریع در پایگاه هوایی اصفهان

افتتاح قرارگاه نیروهای واكنش سریع در پایگاه هوایی اصفهان به گزارش سنج نیوز ایرنا نوشت: قرارگاه نیروهای واکنش سریع شهید فکوری پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان با حضور امیر سرتیپ نصیرزاده راه اندازی شد و شروع به کار کرد.امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، در این مراسم ضمن بازدید از محل استقرار، امکانات، تجهیزات داخلی و فعالیتهای نیروهای واکنش سریع شهید فکوری پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان از نحوه عملکرد خوب این قرارگاه در اجرای رزمایش رهایی گروگان و پاکسازی محیط ابراز رضایت کرد.
وی ضمن اشاره به لزوم تشکیل این قرارگاه در نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: امروزه با عنایت به شرایط حساس کشور و احتیاج به صیانت از امنیت ایران اسلامی، آماده بودن یگان های عملیاتی برای نیروهای مسلح بسیار بخصوص یگان های عملیاتی ارتش جمهوری اسلامی ایران امری حیاتی می باشد.
قرارگاه های واکنش سریع به منظور مقابله با تهدیدات پیرامونی و همینطور حوادث غیر مترقبه طبیعی در یگان مثل آتشسوزی، زلزله و... در اغلب پایگاه های نهاجا تشکیل شده است.
قرارگاه واکنش سریع یگان های نیروی هوایی ارتش متشکل از کارکنان زبده با آمادگی جسمانی بالا و تخصص های مختلف است و تحت آموزشهای مستمر مطابق با تهدیدات روز قرار گرفته و مجهز به سلاح های پیشرفته هستند.
27219


منبع:

1400/04/25
21:58:51
5.0 / 5
123
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز