محسن رضایی خطاب به مردم:

رأی شما رویش است نه روكش نه پوشش نه پیشكش

رأی شما رویش است نه روكش نه پوشش نه پیشكش به گزارش سنج نیوز محسن رضایی از نامزدهای ریاست جمهوری در جمع بندی سخنانش اظهار داشت:   رأی شما رویش است نه پوشش است، نه روکش.به گزارش سنج نیوز به نقل از خبر آنلاین، محسن رضایی از نامزدهای ریاست جمهوری در جمع بندی سخنانش اظهار داشت:
همانطور که گفتم ۸ سال آینده بسیار تعیین کننده برای مردم، نظام و جمهوری اسلامی است عقب ماندگی از ترکیه برای ما ننگ است وضعیت معیشتی مردم برای ما ننگ است.
دولت ما مصصم است و از زمانی که برنامه مُد نبود برنامه ای را برای ۸ سال آینده تدوین کرده است یارانه ۴۵۰ هزار تومانی سرجایش است و منابع آن مشخص است حقوق بانوان خانه دار جدی است کسب و کار را گسترش می دهم. سهام صنعت ملی نفت را ۳۰ درصد به مردم می دهیم. مسکن ارزانقیمت را با قسط های ۴۰، ۵۰ سال به مردم می دهم. به این قانع نیستم و نباید قانع باشیم.
منطقه ای و ایالتی کردن اقتصاد ایران از برنامه های ما است که طبق اصل ۱۲۷ قانون اساسی مردم سپرده هایشان را همان استان و شهر سرمایه گذاری کند نه تهران. باید همه ایران، را ایران بدانیم و فقط به تهران توجه نکنیم. اختیارات را از مرکز گرفته و به استان ها می دهیم.
دولتی که تشکیل می دهم از تمام اقوام ایران و تمام مذاهب شیعه سنی و غیره است
در زمینه پروژه های ملی، ۱۴ پروژه ملی را شروع خواهیم کرد. اگر من نتوانم به وعده هایم عمل کنم زودتر اعتراف می کنم و در مقابل مردم تعظیم می کنم.
مردم، رأی شما رویش است نه پوشش، نه روکش است نه پیشکش.
پروژه هایی از قبیل همسان سازی حقوق بازنشستگان و بیمه تأمین اجتماعی کشاورزان را دنبال خواهم کرد.
2727


منبع:

1400/03/22
22:05:51
5.0 / 5
300
تگهای خبر: آنلاین , اقتصاد , ایران , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز