بیانیه دبیركل جبهه ایران اسلامی در پشتیبانی از آیت الله رئیسی

بیانیه دبیركل جبهه ایران اسلامی در پشتیبانی از آیت الله رئیسی به گزارش سنج نیوز محمدحسین عظیمی در اطلاعیه ای اعلام نمود: جبهه ایران اسلامی حمایت قاطع خودرا از حضور  آیت الله رئیسی در کارزار انتخابات ریاست جمهوری اعلام نموده و تمام امکانات مادی و معنوی خودرا در جهت پیروزی ایشان که پیروزی جبهه انقلاب اسلامی است بسیج می نماید.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، در این بیانیه آمده است:
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب بر این مهم تاکید داشته اند که در پیچ های تاریخی نظیر پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و حتی در این برهه مبارزه با کرونا، مردم همیشه در خط مقدم حضور داشته و با داشتن وحدت و یکپارچگی بارها دیِن خودرا به انقلاب و جامعه اسلامی ادا کرده اند و پای نظام و انقلاب همیشه ایستاده اند و این حضور مردم در میدان نباید موجب این فکر غلط شود که در کشور مشکلی وجود ندارد پس مدیران نظام جمهوری اسلامی نیز باید همپای ملت، همیشه به دنبال رفع مشکلات و دغدغه های مردم باشند و لحظه ای دست از کار نکشیده و خدمتگذار مردم باشند.
رئیس جمهور در نظام جمهوری اسلامی ایران دارای بیشترین و بالاترین اختیار و مقام اجرائی بوده و اگر این مهم مدیریت نشود و ناکارآمدی در آن حاکم باشد موجبات تضعیف نظام و انقلاب را در بین آحاد جامعه فراهم می آورد.
در هشت سال قبل این مسئولیت خطیر در اختیار تفکری بود که به توانمندی های داخلی اعتقادی نداشت و به تبع آن زندگی و معیشت مردم را با این رویه به گروگان گرفت تا مکنونات قلبی خودرا که باور به بیگانه می باشد به مردم القاء نماید. تفکری که با بعدم اعتقاد عملی به میدان و ارجح دانستن سیاستِ توام با ضعف مدیریت حاصلی جز نارضایتی مردم از نظام را به دنبال نداشت. واین ضایعه ترمیم نخواهد شد مگر با کار مضاعف و حضور مدیران توانمند انقلابی.
جبهه ایران اسلامی (حامیان انقلاب اسلامی) بعد از واکاوی نظرسنجی ها و بررسی های بعمل آمده به این نتیجه و باور رسید که در بین نامزدهای جریان انقلاب، که اکثراً صاحب صلاحیت اداره کشور می باشند، وحدت آفرین و مناسب ترین فرد برای برون رفت از وضعیت فعلی کشور که می تواند با سکان داری عقلانی، کشتی خدمت به مردم را به ساحل برساند و می تواند بار دیگر اعتماد مردم را که در دو دوره قبلی ریاست جمهوری خدشه دار و لطمه دیده را ترمیم نماید، شخصی نیست جز مدیر اصلح، توانمند، پاکدست، انقلابی، کارآمد، معتقد و ملتزم به شعارهای انقلاب اسلامی، آیت الله رئیسی؛ پس این جبهه حمایت قاطع خودرا از حضور آیت الله رئیسی در کارزار انتخابات ریاست جمهوری اعلام نموده و تمام امکانات مادی و معنوی خودرا در جهت پیروزی ایشان که پیروزی جبهه انقلاب اسلامی است بسیج می نماید.
منبع:

1400/03/05
23:21:58
5.0 / 5
593
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز