احمدی نژاد حتی در كلاب هاوس هم پاسخگوی عملكردش نیست

احمدی نژاد حتی در كلاب هاوس هم پاسخگوی عملكردش نیست اعتماد نوشت: کاربران فارسی زبان کلاب هاوس که این روزها بسیار هم پرتعدادند، شامگاه جمعه را درحالی سپری می کردند که قسمتی از این جماعت گوش به صحبت های محمود احمدی نژاد سپرده بود، به این تصور که نوایی که بعنوان صوت و صدای گفت وگوی اقتصادی او با یک پایگاه خبری-تحلیلی در کلاب هاوس طنین انداخته، صدای گفت وگوی زنده اوست.


هنوز اما این غائله به انتها نرسیده بود که معلوم شد مصاحبه مدتی پیش انجام شده و آنچه می شنویم، تنها صوت آنست یا به قول کاربران کلاب هاوس، «نوار صحبت های احمدی نژاد». این البته اختتام داستان نبود و او شامگاه شنبه نیز ظاهرا برای آنکه جبران مافات کرده باشد، بار دیگر در کلاب هاوس حاضر شد تا دست کم این دفعه بصورت زنده پاسخگوی پرسش های کاربران این شبکه اجتماعی باشد. این دفعه البته نیرنگ و ترفندی در کار نبود؛ گرچه تاکید بر این که سوالات فقط در قالب آنچه او و یارانش این مدت اخیر «نظریه مدیریت ایرانی» می خوانند، باشد و از این حدود خارج نشود، تاحدودی در راه انجام یک گفت وگوی بی واسطه و آزاد خلل ایجاد می کرد.
آنچه اما درنهایت مخلل درگرفتن گفت وگویی روشن بود، نه این مسائل، بلکه روحیه احمدی نژاد و نوع کنشگری سیاسی او بود. مردی که اصولا اهل پاسخگویی نیست؛ چه پرسشی باشد در یک گفت وگوی از پیش تهیه شده اقتصادی و زمانی که خبرنگار هر چه در توان دارد به کار می بندد تا احمدی نژاد حاضر شود که به زبان خود بگوید در تمام دوران ریاست جمهوری 8 ساله، کدام خطا را مرتکب شده و چه اشتباهی داشته اما ناکام می ماند. چه مصاحبه ای کلاب هاوسی و زنده شبیه به آنچه شامگاه شنبه شاهد بودیم و احمدی نژاد بی توجه به آنچه از او پرسیده می شد، آنچه خود صلاح می دانست را در مقام پاسخ بیان می کرد. 23302

1400/03/03
09:26:20
5.0 / 5
633
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز