انصرافی دیگر به نفع رئیسی

سردار افشار از ادامه حضور در انتخابات كنار كشید

سردار افشار از ادامه حضور در انتخابات كنار كشید سنج نیوز: سردار علیرضا افشار به نفع آیت الله رئیسی از ادامه رقابت های انتخاباتی کناره گیری کرد.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، علیرضا افشار بعد از دیدار امروز صبح(یکشنبه، ۲ خرداد) خود با آیت الله رئیسی، با تقدیم ۵۰ برنامه ملی و تحول آفرین به رهبر معظم انقلاب و دولت انقلابی آینده، طی صدور اطلاعیه ای با پشتیبانی از آیت الله رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بسمه تعالی
امروز عرصه سیاسی همچون دوران دفاع مقدس به نیروهای بابصیرت و مجاهدی نیاز دارد تا ضمن تحکیم جبهه انقلاب، بتوانند دشمنان را در توطئه های خود برای نفوذ جریانی در هیأت حاکمه نظام اسلامی ناکام سازند.
اینجانب در ابتدای ورود به رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با صدور اطلاعیه ای از همه نامزدهای جبهه انقلاب دعوت کردم تا با رعایت منشور اخلاقی انتخابات و کنار رفتن به نفع نامزدی که از اقبال مردمی بیشتری برخوردارست و همکاری با وی، به وحدت این جبهه و روی کار آمدن دولتی انقلابی و جهادی کمک کنند.
حالا که آیت الله رئیسی با قرار گرفتن در صدر همه نظرسنجی ها و داشتن صلاحیت های مدیریتی برتر و الگو بودن در تواضع، ساده زیستی و مردمداری، نوید شکل گیری دولتی کارآمد برای رفع مشکلات مردم، در همه زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، امنیت عمومی و دیپلماسی فعال می دهد، وظیفه خود می دانم ایشان را همراهی و مساعدت نمایم.
پس با تقدیم ۵۰ برنامه ملی تحول آفرین در همه عرصه ها که محصول تجارب گذشته و جلسات گوناگون کارشناسی هستند به محضر مقام معظم رهبری و دولت انقلابی آینده، انصراف خودرا از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اعلام می کنم.
با آرزوی پیروزی برای ملت صبور و مقاوم ایران اسلامی
علیرضا افشار.
منبع:

1400/03/02
22:47:47
5.0 / 5
410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز