چین:

آمریكا بدون پیش شرط به برجام بازگردد

آمریكا بدون پیش شرط به برجام بازگردد به گزارش سنج نیوز سخنگوی وزارت خارجه چین خواهان بازگشت فوری آمریکا به برجام و رفع تحریم های یکجانبه ضد ایران شد.به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، وانگ ون بین، سخنگوی وزارت خارجه چین روز سه شنبه در کنفرانسی خبری اظهار داشت: توافق هسته ای ابران در مقطع زمانی حیاتی قرار دارد. ضروریست که هم اکنون تمامی طرفین اجرای اجماعی که در جلسه اخیر وزرای خارجه در دسامبر حاصل شد را تسریع بخشند. طرف آمریکایی باید در اسرع وقت بدون پیش شرط به برجام بازگردد و تحریم های مربوطه را بردارد. بر این اساس ایران هم باید پایبندی کامل را ادامه دهد.

سخنگوی وزارت خارجه چین افزود: چین تحولات شرایط را از نزدیک دنبال و ارتباط نزدیک با طرفین مربوطه را حفظ می نماید. طرف چینی پیشنهاد داده که در اسرع وقت یک دیدار بین المللی میان شرکت کنندگان در برجام و طرف آمریکایی برگزار گردد تا بر سر مسیر پایبندی کامل طرفین آمریکایی و ایرانی مذاکره نماییم.

وی اضافه کرد: ما به همکاری با تمام طرفین مربوطه و جامعه بین المللی برای بازگرداندن برجام به مسیر خود و پیشبرد حل و فصل سیاسی مساله هسته ای ایران را ادامه خواهیم داد.

منبع:

1399/11/21
22:48:44
0.0 / 5
638
تگهای خبر: آمریكا , ایران , برجام , تحریم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز