در واكنش به تحركات اخیر در منطقه

سردار سلامی: برای هرگونه واكنش آماده هستیم

سردار سلامی: برای هرگونه واكنش آماده هستیم به گزارش سنج نیوز فرمانده کل سپاه درباره تحرکات اخیر در منطقه با اشاره به اینکه این تحرکات بازتاب نتایج ناشی از اشتباه سال قبل آمریکایی ها در به شهادت رساندن سردار بزرگ سپاه اسلام و ابومهدی المهندس و یارانش است، اشاره کرد: در هر صورت ما برای هرگونه واکنش آماده هستیم.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قبل از ظهر جمعه در حاشیه مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی که در دانشگاه تهران انجام شد در پاسخ به پرسش ایسنا درباره تحرکات اخیر دشمنان در منطقه اظهار نمود: به هر شکل تحرکات دشمن رفتاری مربوط به خود است اما ما معتقدیم که این تحرکات بازتاب نتایج ناشی از اشتباه سال قبل آمریکایی ها در به شهادت رساندن سردار بزرگ سپاه اسلام و ابومهدی المهندس و یارانش است که یک بغض فشرده ای را میان جوانان غیر جوانان جهان اسلام به وجود آورده اند.
وی با اعلان اینکه «این بغض فشرده مثل یک کابوس همیشه آمریکایی ها را رنج می دهد و آنها برای نجات از این کابوس خطرناکی که احساس می کنند دست به یک سلسله تحرکاتی می زنند» اشاره کرد: در هر صورت ما برای هرگونه واکنش آماده هستیم.
فرمانده کل سپاه همین طور در پاسخ به این پرسش که آیا امروز جمهوری اسلامی ایران از اینکه شاید ترامپ حمله یا اشتباهی مقابل ایران انجام دهد، نگرانی دارد؟ اشاره کرد: ایران هیچ نگرانی ندارد و ما برای دفاع از استقلال خود، منافع حیاتی و دستاوردهای انقلاب بزرگ مان آماده هستیم و این آمادگی را ظرف ۴۱ ساله گذشته ایجاد کردیم.
سرلشکر سلامی اشاره کرد: امروز برای رویارویی با هر قدرتی، هیچ مشکل، نگرانی و دغدغه ای نداریم ما حرف های نهایی خودرا در میدان نبرد با دشمنان مان خواهیم زد.
وی با تاکید بر استمرار راه شهدای مقاومت خصوصاً سپهبد شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: پس از شهادت سردار سلیمانی، شعله های مقاومت برافروخته تر از گذشته شد و جوانان جهان اسلام امروز هم برای بیرون راندن آمریکایی ها از منطقه و شکست دادن قطعی صهیونیست ها، هم برای گرفتن انتقام خون شهیدان و هم برای آزادسازی همیشه مسلمانان از سیطره و سلطه سیاسی اقتصادی و فرهنگی دنیای غرب با محوریت و شرارت افزایی آمریکایی ها مصمم تر از گذشته هستند.
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه پس از شهادت سردار سلیمانی، مقاومت جریان دارد و هیچ چیزی متوقف نشده است، اظهار داشت: امروز به خاطر خون شهید سلیمانی، شهید ابومهدی و شهدای جریان مقاومت، جریان، موج، جوشش و رویش های جدیدی به وجود آمده و سلیمانی های بیشماری در جهان اسلام رشد کرده اند و قدرت جهان اسلام در حال افزایش است؛ در این شرایط دشمنان باید به فکر خود باشند و از منطقه بیرون بروند.
این خبر تکمیل می شود.منبع:

1399/10/12
13:23:50
0.0 / 5
1173
تگهای خبر: آمریكا , اقتصاد , ایران , ترامپ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز