كنت مك كنزی:

ایران توانایی های حائز اهمیتی دارد

ایران توانایی های حائز اهمیتی دارد سنج نیوز: فرمانده نیروهای سنت كام در گفت وگویی اذعان كرد كه ایران ˮتوانایی های حائز اهمیتیˮ دارد.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، کنت مک کنزی، فرمانده تروریست های سنتکام روز پنج شنبه در گفت گویی با وی او ای مدعی شد: از نظر من ایران هم اکنون کمتر از گذشته تهدیدآمیز نیست.
وی با طرح این ادعا که "گروه های نیابتی ایران در حال حمله به پایگاه های آمریکا در عراق هستند" اظهار داشت: ایران می خواهد محدودیت هایش در ضربه زدن به ما و قسر در رفتن را امتحان کند. ما این مسائل را به دقت زیرنظر داریم.
مک کنزی در ادامه ادعا نمود که دولت عراق در کاهش حملات به ایالات متحده کمک کرده است.
وی ادامه داد: حملات تا به امروز کوچک بوده اند. ما این ها را زیرنظر داریم اما حملات ممکن بزرگتر شوند و این مشکل بزرگی خواهد شد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد ما آماده مقابله خواهیم بود.
ایشان سپس اظهارات خود ادعا نمود که ایران تسلیحات گروه های نیابتی خودرا فراهم می آورد. ایران ممکنست که نگفته باشد آن گروه ها امشب به فلان پایگاه حمله کنند اما آنها از لحاظ اخلاقی مسئول هستند.
فرمانده تروریست های سنتکام افزود: ایران تلاش زیادی کرده تا مطمئن شود که ظرفیت های حیاتی برای داشتن توانایی اقدام را حفظ می نماید. منظورم موشک های بالستیک، نیروهای راهبردی پدافند هوایی، سپاه پاسداران و دیگر عناصر است.
وی با اذعان به قدرت ایران، اظهار داشت: به نظرم ایران همچنان توانایی های حائز اهمیتی دارد.
مک کنزی اضافه کرد: ورود ویروس کرونا در ایران نگران کننده است. این می تواند به رفتارهای غیرقابل پیشبینی منجر شود. یکی از چیزهایی که ما تمام مدت به آن توجه داریم این است که ایران چیکار می تواند انجام دهد.1399/04/26
13:22:39
5.0 / 5
2051
تگهای خبر: آمریكا , ایران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز