مدیر كل زندان های استان تهران:

اگر در زندان امنیت نباشد، اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی میسر نخواهد بود

اگر در زندان امنیت نباشد، اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی میسر نخواهد بود سنج نیوز: مدیر كل زندان های استان تهران در آیین تكریم و معارفه فرمانده یگان انتظامی زندان های تهران اظهار داشت: اگر در زندان امنیت نباشد، اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی میسر نخواهد بود و این امنیت تا حد زیادی توسط نیروهای یگان انتظامی زندان ها فراهم می شود.


به گزارش سنج نیوز به نقل از ایسنا، سیدحشمت اله حیات الغیب در آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان انتظامی زندان های تهران که با حضور اعضای شورای معاونین و روسای ادارات مختلف در محل سالن کنفرانس برگزار شد، با معرفی سرهنگ رضا فرحناکی، از زحمات سرهنگ یدالله هنرمند طی تصدی این فرماندهی قدردانی نمود.
وی در این آیین اظهار داشت: توجه به وضعیت آموزشی، بهداشتی، رفاهی و معیشتی سربازان وظیفه، بعنوان جوانان کم تجربه ای که مرحله مهمی از زندگی و دوران مقدس خدمتش را می گذرانند، از اولویت های مهم برنامه های تحولی اداره کل زندان های استان تهران است، بر همین اساس، تمام آسایشگاه های سربازان از تیر ماه سال قبل تابحال بازسازی و زیباسازی شده، هم اکنون با تجهیز این آسایشگاه ها رضایت خدمتی بین آنان تا حد زیادی ارتقاء یافته است.
مدیر کل زندان های استان تهران تاکید کرد: اگر در زندان امنیت نباشد، اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی میسر نخواهد بود و زیربنای تمام اقدامات برای بازگشت سالم مددجویان به جامعه، برقراری نظم و امنیت است و این موضوع، تا حد زیادی توسط نیروهای یگان انتظامی زندان ها فراهم می شود.
حیات الغیب افزود: این استان، به علت جمعیت کیفری بیشتر، با تعداد بالاتری از آمار اعزام و بدرقه به مراکز قضایی، درمانی و دیگر مراکز روبروست، بنابراین بایستی نظارت کافی بر نحوه ارتباط سربازان که در پوسته های داخلی زندان حضور نداشته، صرفا در امر اعزام و بدرقه بکارگیری می شوند، اعمال گردد.
او همینطور اظهار داشت: برگزاری رزمایش مشترک یگان انتظامی زندان ها و نیروی انتظامی، گسترش برنامه های فرهنگی، آموزشی، ورزشی، اردوهای تفریحی و ارتقای کیفیت تغذیه سربازان، کنترل دقیق تر مبادی ورودی از راه سیستم های پیشرفته ای که در یک سال گذشته خریداری یا بروزرسانی شده و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از برنامه های مهم تدوین شده سالجاری است.
در ادامه این مراسم، مدیرکل زندان های استان تهران با تقدیر از زحمات سرهنگ یدالله هنرمند طی تصدی فرماندهی یگان انتظامی اداره کل، سرهنگ رضا فرحناکی را بعنوان فرمانده جدید معرفی نمود.1399/04/21
21:53:21
5.0 / 5
2617
تگهای خبر: آموزش , خرید , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

سنج نیوز
sanjnews.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سنج نیوز محفوظ است

سنج نیوز

خبرگزاری سنج نیوز